mapka-03

OPIS TRASY:

START na skrzyżowaniu leśnych dróg w wyznaczonym miejscu drewnianą bramą.

Po starcie biegniecie prosto przed siebie drogą  (dojazd pożarowy 23) dobiegając do wyznaczonego pierwszego zakrętu w lewo oznaczonego dużymi strzałkami.

Kontynuujemy dalej bieg prosto do miejsca , w którym skręcamy w prawo na drogę ( dojazd pożarowy 21)  wbiegając do środa ustawionej i dobrze oznaczonej bramy drewnianej.

Biegnąc dalej  prosto dobiegamy do kolejnego zakrętu gdzie skręcamy w prawo na drogę (dojazd pożarowy 20) wbiegając do środa ustawionej  i dobrze oznaczonej kolejnej bramy drewnianej.

Dalej kontynuujemy bieg prosto , aż dobiegniemy do kolejnego zakrętu w prawo (dojazd pożarowy 18) oznaczonego dużymi strzałkami.

Pomykamy dalej prosto, aż dobiegniemy do następnego zakrętu skręcając w prawo  wbiegając w kolejną drewnianą bramę biegniemy dalej aż dotrzemy do skrętu w prawo oznaczonego strzałkami  i biegniemy dalej.

Po niedługiej chwil dobiegniemy do dobrze oznakowanego zakrętu w lewo i biegnąc dalej proso dobiegniemy do ostatniego  dobrze oznakowanego zakrętu w prawo .

I tu ukaże się wam w niedalekiej perspektywie piękny widok ostatnia brama wskazująca dobieg lewą stroną do mety lub dalej prawą stroną na następne te same okrążenia (2-3-4) . Na mecie będzie na was czekać duża brama naszego strategicznego sponsora KGHM.

Uwaga !

10.500 km ( jedno okrążenie) , 21.100 km ( dwa okrążenia) , 31.500 km (trzy okrążenia) 42.195 km ( cztery okrążenia)